Vart köper ni bebiskläderna?
MalinC · Ställd 2010-01-11 · Uppdaterad 2026-09-12
9 svar
Svaren sorteras efter hur hjälpsamma andra tyckt att de var.
Jag har hittat en del genom att söka på unisexkläder på tradera! Där kan man få helt nya kläder till rätt bra pris också
Anmäl innehåll
Jag har köpt på H&m, lindex & tradera... Tycker också h&m & lindex är tråkiga affärer, men häromkring finns det inga andra barnaffärer..
Anmäl innehåll
jag har handlat på dom du skrivit upp och sen på cubus också och beställt lite från internet o sånt
Anmäl innehåll
har köpt nästan allt som ja har på Gekås faktiskt. Så bor du i närheten så köp det allra första där. =) Bra unisex kläder. Blev mycke brunt å vitt för våran del. Sen har det blivit lite på nätet oxå. Typ Ellos å Laredoute =)
Anmäl innehåll
Tradera.. där kan du fynda stora klädpaket för kanske samma pris som ett plagg hade kostat i butik.
Anmäl innehåll
http://www.pippilotta.se/ Dom har underbara kläder te x 5 body för 99:- osv osv.
Anmäl innehåll
jag har köpt lite saker på babyshop.se Tycker det är en bra sida med lite roligare kläder. även beställt på ellos och laredoute. Det finns hur mycket sidor som helst på nätet! och har du väl börjat shoppa så är det svårt att sluta:)
Anmäl innehåll
Name It har fina kläder!
Anmäl innehåll
Det finns mycket unisex kläder på Gekås (billigt och bra). Jag har köpt väldigt fina kläder på åhlens och cubus :) Åhlens överaskade verkligen så kika in där.
Anmäl innehåll
Svara på frågan
Du måste vara inloggad för att svara. Logga in