← Alla frågor

Ser ni på mitt test?

Lizz89 · Ställd 2012-07-29 · Uppdaterad 2026-09-15

Är på bim idag och testen blev som på bilden, gravid?

Skriv ett svar

6 svar

Svaren sorteras efter hur hjälpsamma andra tyckt att de var.

syntes mer än på bild.

0
Anmäl innehåll

tyckte jag skymtade något, men ta ett digitalt test så vet du helt säkert :)

0
Anmäl innehåll

Svårt att säga.Tyckte jag såg ett sträck men ju mer jag tittar så ser jag flera sträck så det är nog kanske en synvilla:(Håller tummarna att det är två streck.. Lycka till!!

0
Anmäl innehåll

Denna gång tycker t.om jag att man kan se ett ljust streck. Ta digitaltest så behöver du inte fundera

0
Anmäl innehåll

Så såg mitt första test ut och jag var gravid så jag skulle nog säga grattis! :) Men ta ett digitalt test istället om nån dag så får du veta säkert :)

0
Anmäl innehåll

ser ett ljust streck, utöver kontrollstrecket. Grattis =) men håller med de andra. ta även ett digitalt

0
Anmäl innehåll

Svara på frågan

Du måste vara inloggad för att svara. Logga in

Relaterade frågor

Måste man ta gravtest på morgon urinet? Hur tidigt kände du av att du var gravid? Skillnad på ömma bröst vid pms och graviditet? · Vecka 2 Nidblödning? Missfall? Jättetidig mens? när börjar magen synas hos förstföderskor · Vecka 12