Erfarenhet av \"4me sulky\"?
PaulineK · Ställd 2013-08-04 · Uppdaterad 2026-07-21
Bra/dålig? Tacksam för svar! :)
6 svar
Svaren sorteras efter hur hjälpsamma andra tyckt att de var.
Jag tror att min shoppingsulky är 4me... Har du någon bild?
Anmäl innehåll
Här är en länk till blocketannonsen där det finns en bild på den :) : http://www.blocket.se/ostergotland/Barnvagnar_48529955.htm?ca=14&w=1
Anmäl innehåll
Det är bilden på den svarta vagnen jag menar och inte den första bilden som är på en syskonvagn. :)
Anmäl innehåll
Vi har det märket på vår vagn och är supernöjda! :) Har både haft syskonvagnen och sedan en sulky och aldrig nångra problem!
Anmäl innehåll
Ja, den är som vår shoppingvagn! Superenkel att fälla ihop och man får plats med mycket i varukorgen! Inga problem med den, i alla fall inte om man ska ha den till extravagn. Kan tänka mig att den inte är optimal i snöyra dock ;) (pga de små hjulen)
Anmäl innehåll
Tack för svaren! Verkar inte som att vi gjort ett alltför dåligt köp på 200 kr då. ;) Kunde tyvärr inte själv åka med och hämta den men svärföräldrarna lyckades pruta ner den lite pga en mindre skada i suffletten så ska bli spännande och provköra den imorgon. :)
Anmäl innehåll
Svara på frågan
Du måste vara inloggad för att svara. Logga in