← Alla frågor

Vecka 23

Bör jag sluta oroa mig?

skrutteeen · Ställd 2012-04-17 · Uppdaterad 2026-09-12

I söndags va jag me om ett riktigt magplask.... Åkte skoter o den välte åt sidan, dock stillastående o ner i snön men ändå! Bröstkorgen tog största smällen men magen blev iväg oxå. Bebis sprattlar på som vanligt, redan på kvällen gjorde den sina krumpsprång. Ska jag sluta oroa mig att de hände nåt? Allt är som vanligt och har inte ont... men ni vet ändåååå :)

Skriv ett svar

1 svar

Svaren sorteras efter hur hjälpsamma andra tyckt att de var.

Tror inte du behöver oroa dig. Bebis ligger så tryggt å säkert i magen :) Förstår dock din oro! Kan du inte släppa tanken kan du slå en pling till1177 bara för att höra några lugnande ord och få svar på ev. fler frågor :) Men eftersom allt e som vanligt och du inte har ont så är säkert allt precis som de ska :)

0
Anmäl innehåll

Svara på frågan

Du måste vara inloggad för att svara. Logga in

Relaterade frågor

Någon som varit ung och steriliserat sig? · Vecka 26 Vanligt att vara utan symptom? Hur viktigt är det att ta gravtest med morgon-urinet? · Vecka 3 Törstig och torr i mun · Vecka 5 Extremt tidiga tecken på graviditet? HJÄLP