Inloggade medlemmar: Migos, 505 gäster

Get Adobe Flash player
Sök bland alla frågor
281 visningar
vecka 37

Obehagligt vad kan det vara ?

Mitt hjärta slår i 190 och huvudet spänner fruktansvärt mycket kan inte hålla tårarna inne så ont det gör och detta är super obehagligt. vad kan detta vara ?

 

mvh

103 dagar Gravid Rapportera Prenumerera Rekommendera

7 Svar

För mig (ovetande om just sen graviditet) låter de där precis som panikångest. Ha de själv o just det brukar ske då! Men behöver int vars de, bara en aning. Lycka till!
För mig (ovet

Jag skulle har ringt till FL ändå även om du var hos din BM igår. 

okej ja jag får göra det tack för svaren :)

Då är inte risken för havandeskapsförgiftning så stor iaf. Tror dock att det är ditt blodtryck som spökar för så känner jag när det är för högt. Du är väl i vecka 37? Ring förlossningen iaf och kolla med dem, speciellt om du mår sämre idag än igår.

va hos bm igår och jag hade lite för högt blodtryck men hon sa inget mer om det trots jag berätta hur jag kännde (har kännt detta tidigare i veckan) hon kolla urinet och där va heller inget. 

 

 

Ring förlossningen så att du får hjälp. Kan vara högt blodtryck och bör kollas upp. Säg att du gråter av smärta. Krya på dig och lycka till.

Liknande frågor

Skriv ett svar

Du måste vara inloggad för att skriva en recension. Om du inte redan har ett användarkonto så kan du skaffa ett här.